Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017

ΠΟΛΥΒΟΛΟ Ο Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ ΜΕ 0-5

Την ήττα με το βαρύ σκορ 0-5 γνώρισε σήμερα Σάββατο 16/12 η Α.Ε Πρέβεζας στο Δημοτικό Στάδιο «Αθανασία Τσουμελέκα» όπου αντιμετώπισε τον Α.Ο Παλαίρου για την 14η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας.
Οι παίχτες του Παναγιωτίδη «καθάρισαν» από τον πρώτο ημίχρονο το ματς αφού στο ημίχρονο προηγούνταν 0-4 με δυο γκολ του Κατσαμπίρη και δυο του Zace. To τελικό 0-5 έκανε ο Νταλάρδας στο δεύτερο ημίχρονο.
Να σημειώσουμε ότι η ομάδα του Α.Ο Παλαίρου έχει βρει το δρόμο για τα δίχτυα κάτι που την δυσκόλευε στις αρχές του πρωταθλήματος και στα τρία τελευταία ματς έχει πετύχει 11 γκολ ενώ έχει δεχθεί μόλις 1.
Διαιτητής: ΜΠΑΙΛΗΣ Ν.
Βοηθοί: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. – ΖΩΤΟΣ Δ.-  ΦΙΤΣΑΣ Η
Α.Ε Πρέβεζας(Αμάραντος):ΜΠΑΛΑΦΑΣ, ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ(35’ ΒΑΛΑΡΗΣ), ΖΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ(39’ ΤΑΣΣΗΣ Χ,), ΚΩΣΤΗΣ, ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ, ΣΠΑΝΟΣ, ΖΙΩΓΚΑΣ(35’ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ), ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ, ΖΕΡΗΣ, ΔΗΜΑΣ.
Α.Ο Παλαίρου(Παναγιωτίδης): ΣΙΔΕΡΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ, ΣΤΡΙΦΤΑΡΗΣ, ΛΙΟΤΣΟΣ, ΜΠΑΤΣΟΣ, ΜΑΓΚΑΝΑΚΗΣ(46’ ΧΑΣΑΚΗΣ Π.), DEDI, ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ(ΝΤΑΛΑΡΔΑΣ), ZACE(ΠΑΠΑΖΩΗΣ), ΖΕΛΟΣ(ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Θ)