Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2017

Με χατ-τρικ Κατσαμπίρη ο Α.Ο Παλαίρου έφυγε με το διπλό από τον Ηρακλή Αγ. Γεωργίου

Με το διπλό έφυγε σήμερα Σάββατο 2/12 ο Α.Ο Παλαίρου από το δημοτικό στάδιο Αγίου Γεωργίου αφού επιβλήθηκε της τοπικής ομάδας του Ηρακλή Αγίου Γεωργίου με σκορ 0-5 στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας.
Οι παίχτες του Παναγιωτίδη βρήκαν πέντε φορές τα δίχτυα του Ρίζου και επέστρεψαν στις νίκες.
Το σκορ για την ομάδα των φιλοξενουμένων άνοιξε ο ZACE στο 15ο λεπτό, στο 24ο λεπτό ο Μαγκανάκης διαμόρφωσε το 0-2 ενώ το 0-3 έκανε ο Κατσαμπίρης στο 27’, που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.
Οι παίχτες του Α.Ο Παλαίρου με δυο ακόμη τέρματα του Κατσαμπίρη στο 48’ και στο 74’, πήραν το τρίποντο με τελικό σκορ 0-5, με τους γηπεδούχους να μην μπορούν να αντιδράσουν.
Διαιτητής: Καλογέρης θ.
Βοηθοί: Φραγκούλης Κ.- Ζώτος Δ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΚΩΝΣΤΑΣ): ΡΙΖΟΣ, ΚΙΟΥΡΑ, ΛΙΟΝΤΟΣ(ΓΑΚΗΣ), ΒΑΣΣΙΟΣ(ΠΑΝΟΥ), ΚΙΤΣΙΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΥ, ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ, ΣΕΡΕΤΗΣ, ΡΙΖΟΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ(ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ), ΖΑΒΑΛΗΣ.
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ(ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ): ΣΙΔΕΡΑΣ, DEDI, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΣΤΡΙΦΤΑΡΗΣ, ΛΙΟΤΣΟΣ(46΄ΝΤΑΛΙΑΡΔΑΣ), ΜΠΑΤΣΟΣ(76’ ΧΑΣΑΚΗΣ), ΜΑΓΚΑΝΑΚΗΣ(80’ ΖΕΡΒΑΣ), ΜΑΤΣΙΝΓΚΟΣ, ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ(75’ ΠΑΠΑΖΩΗΣ), ZACE, ΖΕΛΟΣ.