Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2017

Επικράτησε στην έδρα του ο Αμβρακικός κόντρα στην Α.Ε Πρέβεζας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Σάββατο 9/12 και ώρα 15:00 στο δημοτικό στάδιο Βόνιτσας ο αγώνας της 13ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα στον γηπεδούχο ΠΑΣ Αμβρακικό Βόνιτσας και την Α.Ε Πρέβεζας, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη με τελικό σκορ 3-0.
Τα γκολ για την ομάδα του Βαγγέλη Φίντζου πέτυχαν οι Γκολάκος στο 38ο λεπτό, ενώ το 2-0 έκανε στο 90’ ο Μπακοχρήστος και το τελικό 3-0 διαμόρφωσε στις καθυστερήσεις και συγκεκριμένα στο 92’ ο Νταλάρδας.
Διαιτητής: ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π.
Βοηθοί: ΣΙΣΚΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ(Φίντζος): ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ, ΝΤΑΛΑΡΔΑΣ, ΜΑΡΓΕΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ-ΣΑΡΤΖΗΣ, ΡΕΠΠΑΣ(68’ ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ), ΓΚΟΛΑΚΟΥ, ΝΤΟΝΤΗΣ(55’ HASAJ), ΓΚΙΝΙ(77’ ΠΑΤΣΗΣ), ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ(90’ ΖΗΚΑΣ).
Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ(Αμάραντος):ΜΠΑΛΑΦΑΣ,ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ(79’ ΤΣΑΤΣΟΣ), ΖΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ(81’ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ), ΚΩΣΤΗΣ, ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ, ΣΠΑΝΟΣ, ΖΙΩΓΚΑΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΑΡΠΟΣ(56’ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ), ΖΕΡΗΣ, ΔΗΜΑΣ(70’ ΒΑΛΑΡΗΣ).