Τρίτη, 18 Οκτωβρίου 2016

Οι υποψήφιοι στο ΤΕΕ Αιτωλοακαρνανίας

Aνακηρύχθηκαν οι υποψήφιοι  για τα όργανα του τμήματος νομού Αιτωλοακαρνανίας του Τεχνικού Επιμελητήριου Ελλάδας των εκλογών της 20-11-2016 . Tρεις οι συνδυασμοί,  αναλυτικά:

Α. ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.]- ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνος Π.Μ.
2. ΑΡΓΙΑΔΙΤΗ Ιωάννα του Γεωργίου Αγρ.Τ.Μ.
3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας του Λάμπρου Π.Μ.
4. ΔΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θεοφάνης του Δημητρίου Π.Μ.
5. ΖΑΝΤΕΣ Παναγιώτης του Θεοδώρου Π.Μ.
6. ΖΑΧΑΡΑΚΗ Γεωργία του Ευάγγελου Π.Μ.
7. ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου Π.Μ.

8. ΚΑΝΑΤΑΣ Δημήτριος του Ιωάννη Π.Μ.
9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος του Σωκράτη Η.Μ.
10. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ Αλεξία του Γεωργίου Α.Μ.
11. ΚΑΤΣΑΡΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη Η.Μ.
12. ΚΑΤΣΙΚΙΩΤΗΣ Σωτήριος του Δημητρίου Π.Μ.
13. ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ Αθανάσιος του Χρήστου Χ.Μ.
14. ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ Ιωάννης του Νικολάου Α.Μ.
15. ΚΟΥΣΚΟΥΝΗΣ Νικόλαος του Θεμιστοκλή Π.Μ.
16. ΛΙΑΝΟΣ Λάμπρος του Παναγιώτη Μ.Μ.
17. ΛΥΡΟΣ Επαμεινώνδας του Αθανασίου Π.Μ.
18. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Μάνθα του Ατρέμιου Η.Μ.
19. ΜΠΙΜΠΑ Χαρά του Παναγιώτη Α.Μ.
20. ΜΠΛΕΤΣΑΣ Στυλιανός (Λίνος) του Σωτηρίου Π.Μ.
21. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Νικολάου Μ.Μ.
22. ΠΑΪΣΙΟΣ Οδυσσέας του Φωτίου Π.Μ.
23. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αριστείδης του Σπυρίδωνος Π.Μ.
24. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου Π.Μ.
25. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κωνσταντίνος του Ιωάννη Αγρ.Τ.Μ.
26. ΠΑΠΠΑΣ Γαβριήλ του Δημητρίου Η.Μ.
27. ΠΕΛΕΚΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου Π.Μ.
28. ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος (Μίμης) του Ζαχαρία Π.Μ.
29. ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ Σπυρίδων του Ανδρέα Π.Μ.
30. ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ Σπυρίδων του Αριστοτέλη Π.Μ.
31. ΤΣΟΛΧΑΣ Θεοφάνης του Νικολάου Μ.Μ.
32. ΧΟΥΣΗΣ Θεόδωρος του Κωνσταντίνου Π.Μ.
33. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρήστος του Ανδρέα Αγρ.Τ.Μ.
34. ΨΥΛΛΙΑΣ Παναγιώτης του Δημητρίου Μ.Μ.
35 ΨΩΜΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος του Ανδρέα Π.Μ.

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»
1. ΓΑΡΔΙΚΗΣ Δημήτριος του Βασιλείου Ηλκ.Μ
2. ΓΟΥΝΑΡΗΣ Απόστολος του Σπυρίδωνος Μ.Μ.
3. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Θεοδώρα του Χρήστου Ηλκ.Μ
4. ΚΟΥΦΟΣ Βασίλειος του Νικολάου Η.Μ.
5. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου Η.Μ.
6. ΜΠΟΥΚΑΣ Αλέξανδρος του Παναγιώτη Μ.Μ.
7. ΝΑΤΗΣ Χρήστος του Ιωάννη Η.Μ.
8. ΞΟΥΡΙΔΑΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου Π.Μ.
9. ΠΑΠΑΤΣΩΡΗΣ Ιωάννης του Αναστασίου Π.Μ.
10. ΣΤΑΜΟΥ Ιουλία του Παναγιώτη Α.Μ.
11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΣ Παναγιώτης του Νικολάου Η.Μ.
12. ΤΣΑΓΓΟΥΡΝΟΣ Γρηγόριος του Βασιλείου Π.Μ.

 ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ν. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ»
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ξενοφών του Αποστόλου Π.Μ.
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Παναγιώτα (Πένυ) του Παναγιώτη Π.Μ.
3. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ Αδάμ του Χρήστου Π.Μ.
4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χρίστος του Κωνσταντίνου Αγρ.Τ.Μ.
5. ΓΙΑΝΝΑΚΑ Αμαλία του Βασιλείου Η.Μ.
6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας του Βασιλείου Π.Μ.
7. ΚΑΪΠΑΝΟΣ Ανδρέας του Νικολάου Π.Μ.
8. ΚΑΡΑΤΣΩΡΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου Η.Μ.
9. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ Αλέξιος του Κωνσταντίνου Π.Μ.
10. ΚΕΚΕΛΟΣ Παναγιώτης του Διονυσίου Π.Μ.
11. ΚΕΡΑΣΙΑΣ Γεώργιος του Σωτηρίου Αγρ.Τ.Μ.
12. ΚΙΣΣΑΣ Βασίλειος του Δημητρίου Μ.Μ.Μ.
13. ΚΙΤΣΑΚΗΣ Σταύρος του Χρήστου Αγρ.Τ.Μ.
14. ΚΟΤΑΝΤΑΚΗΣ Φίλιππος του Δημητρίου Π.Μ.
15. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ Παναγιώτης του Κωνσταντίνου Π.Μ.
16. ΜΑΛΛΙΟΣ Αλέξανδρος του Βασιλείου Π.Μ.
17. ΜΑΣΙΚΑΣ Νικόλαος του Δημητρίου Π.Μ.
18. ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ Χρήστος του Δημητρίου Π.Μ.
19. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Γεράσιμου Π.Μ.
20. ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ Χρήστος του Ευάγγελου Π.Μ.
21. ΧΑΡΔΑΛΙΑ Χριστίνα του Ιωάννη Αγρ.Τ.Μ.

Β. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.] – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»
1. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ευάγγελος του Βασιλείου Π.Μ.
2. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Γεωργίου Α.Μ.
3. ΠΑΠΑΣΑΪΚΑΣ Βασίλειος του Δημητρίου Π.Μ.
 «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»
1. ΒΑΖΟΥΚΗΣ Ανδρέας του Σωτηρίου Π.Μ.
2. ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου Π.Μ.
«ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ν. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ»
1. ΚΙΤΣΑΚΗΣ Σταύρος του Χρήστου Αγρ.Τ.Μ.
2. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΤΣΑΜΠΑΛΑ Αικατερίνη του Εμμανουήλ Α.Μ.