Δευτέρα 10 Οκτωβρίου 2016

ΑΟ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΟΥ 3-0

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα του Μοναστηρακίου έκανε το 1-0, με απευθείας εκτέλεση φάουλ έξω από την περιοχή από τον αρχηγό της ομάδας Λάμπρο Τόλη, ενώ χάθηκαν κι άλλες σημαντικές ευκαιρίες για την δεύτερου επίτευξη τέρματος.
Το δεύτερο ημίχρονο συνεχίστηκε στον ίδιο ρυθμό και με σαφώς πιο έντονο το αίσθημα για την κατάκτηση της νίκης απο τον Α.Ο. όπου έφτασε στην επίτευξη δύο ακόμα τερμάτων.
Πολύ καλή ήταν και η εμφάνιση της ομάδας  του Ιδομενέας Εμπεσσού η οποία δε κατάφερε να σημειώσει κάποιο τέρμα.
Η ενδεκάδα του ΑΟ Μοναστηρακίου: Τσούκας Κώστας, Λάμπρος Τόλης, Γουρούνας Σωτήρης, Καλαντζής Γρηγόρης, Φούρλης Γιάννης, Τραυλός Φίλιππος, Αποστολάκης Σπύρος, Καραίσκος Κυριάκος, Κουτρουλός Ανδρέας, Παληογιάννης Κώστας, Προδρομίτης Δημήτρης.
Αλλαγές: Κουτρουλός Χαράλαμπος, Πατίλας Παναγιώτης, Λιάκος Κώστας