Ετικέτες

Τρίτη, 9 Οκτωβρίου 2018

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ 19ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΑΚΤΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ
Α/Α ΑΝΑ ΦΥΛΟ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Category Gender BIB Name YOB Club 21km
1 1 1 Α 18-30 Male 230 ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ 1991 INOV8 1:18:18

2 2 1 Α 31-40 Male 227 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:25:11

3 3 2 Α 31-40 Male 178 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:27:41

4 4 3 Α 31-40 Male 64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1986 ΠΕΣΤΕΝ 1:28:40

5 5 1 Α 41-50 Male 236 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:28:55

6 6 2 Α 18-30 Male 187 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ 1988 ΒΟΝΙΤΣΑ 1:31:40

7 7 4 Α 31-40 Male 10 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 1983 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:32:04

8 8 5 Α 31-40 Male 200 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1982 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:32:11

9 9 6 Α 31-40 Male 241 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1986 FUNCTIONAL DEPARTMENT LEFKADA/O2 STORE 1:32:28

10 10 1 Α 51-60 Male 43 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ 1965 STOIKOS CAMINGTEEM 1:32:53

11 11 7 Α 31-40 Male 239 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 PERIKLISTRAINING 1:33:23

12 12 2 Α 41-50 Male 140 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:23

13 13 8 Α 31-40 Male 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1985 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:34:06

14 14 3 Α 41-50 Male 123 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1968 ΚΑΤΟΥΝΑ 1:34:29

15 15 9 Α 31-40 Male 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΖΗΣ 1987 ΑΜΠΕΛΙΆ ΠΑΡΑΜΥΘΙΆΣ 1:34:50

16 16 10 Α 31-40 Male 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΥΚΙΟΣ 1987 1:36:49

17 17 4 Α 41-50 Male 30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 1976 1:36:49

18 18 11 Α 31-40 Male 154 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 1:38:26

19 19 2 Α 51-60 Male 92 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΑΣ 1966 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:38:28

20 20 5 Α 41-50 Male 83 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 1970 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:38:38

21 21 12 Α 31-40 Male 103 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1979 1:38:44

22 22 1 Α 61+ Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:01

23 23 13 Α 31-40 Male 265 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1981 1:39:16

24 24 6 Α 41-50 Male 132 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:38

25 25 7 Α 41-50 Male 221 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:22

26 26 3 Α 51-60 Male 208 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΝΤΙΔΗΣ 1959 Σ.Μ.ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 1:40:30

27 27 4 Α 51-60 Male 184 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ 1959 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:40:32

28 28 8 Α 41-50 Male 194 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ 1969 ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΛΥΚΟΙ 1:40:37

29 29 14 Α 31-40 Male 157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:40:43

30 30 15 Α 31-40 Male 252 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΑΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:42:21

31 31 2 Α 61+ Male 41 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΡΤΖΗΣ 1956 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:36

32 32 3 Α 61+ Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:42:37

33 33 16 Α 31-40 Male 13 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΛΟΣ 1986 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:38

34 34 5 Α 51-60 Male 72 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1967 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:43:53

35 35 17 Α 31-40 Male 34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΑΣ 1979 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:44:32

36 36 9 Α 41-50 Male 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΕΙΟΥ 1:44:43

37 37 10 Α 41-50 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:44:44

38 38 18 Α 31-40 Male 240 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:48

39 39 3 Α 18-30 Male 220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 1988 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:59

40 40 11 Α 41-50 Male 201 ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 1973 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:45:04

41 41 12 Α 41-50 Male 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1969 1:45:16

42 42 13 Α 41-50 Male 116 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ 1977 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:46:14

43 43 14 Α 41-50 Male 128 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:32

44 44 19 Α 31-40 Male 131 ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1980 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:46:37

45 1 1 Γ 31-40 Female 117 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ 1982 1:46:38

46 2 2 Γ 31-40 Female 149 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ 1981 ΦΛΟΓΑ 1:46:39

47 45 15 Α 41-50 Male 111 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:19

48 46 16 Α 41-50 Male 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 1975 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:48:27

49 47 20 Α 31-40 Male 42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:55

50 3 1 Γ 18-30 Female 22 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 1994 1:50:36

51 48 21 Α 31-40 Male 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ 1981 1:50:50

52 49 22 Α 31-40 Male 20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:51:08

53 4 1 Γ 41+ Female 209 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:51:12

54 50 23 Α 31-40 Male 76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:53

55 51 4 Α 18-30 Male 124 ΔΟΝΑΤΟΣ ΜΑΝΟΣ 1995 1:52:16

56 5 3 Γ 31-40 Female 79 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:52:36

57 52 6 Α 51-60 Male 222 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΑΠΑΡΑΣ 1965 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:52:49

58 53 4 Α 61+ Male 129 ΛΙΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1952 1:53:01

59 54 5 Α 61+ Male 150 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 1950 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:53:24

60 55 6 Α 61+ Male 144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:34

61 56 7 Α 51-60 Male 31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:58

62 57 17 Α 41-50 Male 40 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:54:07

63 58 8 Α 51-60 Male 86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ 1963 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:22

64 59 24 Α 31-40 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1984 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:54:29

65 6 4 Γ 31-40 Female 80 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:54:35

66 60 18 Α 41-50 Male 125 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:50

67 61 25 Α 31-40 Male 179 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ 1981 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:54:59

68 62 19 Α 41-50 Male 244 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΜΠΑΙΟΣ 1972 Σ.Δ.Υ.Α 1:55:10

69 63 9 Α 51-60 Male 188 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΤΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.Α 1:55:11

70 64 20 Α 41-50 Male 15 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1975 1:55:30

71 65 10 Α 51-60 Male 85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:55:39

72 66 21 Α 41-50 Male 127 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΕΛΗΣ 1977 GS LEFKAS RUNNERS 1:55:56

73 67 22 Α 41-50 Male 27 ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1970 GS LEFKAS RUNNERS 1:55:58

74 68 23 Α 41-50 Male 3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜ 1971 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:56:06

75 7 5 Γ 31-40 Female 180 ΠΕΛΛΑ ΠΟΥΛΙΔΟΥ 1980 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:56:28

76 69 11 Α 51-60 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 1962 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:56:47

77 70 26 Α 31-40 Male 102 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:50

78 71 7 Α 61+ Male 261 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956 1:57:03

79 72 24 Α 41-50 Male 257 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ - 1:57:05

80 73 12 Α 51-60 Male 137 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ 1961 1:57:06

81 74 8 Α 61+ Male 99 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:57:11

82 75 5 Α 18-30 Male 264 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΙΝΤΖΟΣ 1992 1:57:16

83 76 27 Α 31-40 Male 153 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:57:18

84 8 2 Γ 41+ Female 262 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΑΡΑ 1977 1:57:24

85 77 9 Α 61+ Male 250 ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 1:57:24

86 78 13 Α 51-60 Male 155 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:41

87 79 14 Α 51-60 Male 174 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 1960 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:58:35

88 80 28 Α 31-40 Male 112 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:49

89 81 15 Α 51-60 Male 29 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59:03

90 82 16 Α 51-60 Male 183 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:16

91 83 6 Α 18-30 Male 192 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΡΕΚΟΣ 1996 1:59:27

92 84 25 Α 41-50 Male 12 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1975 1:59:33

93 9 3 Γ 41+ Female 245 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1967 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:59:38

94 85 26 Α 41-50 Male 1 TRUDI EMILIANOU 1969 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:59:43

95 86 27 Α 41-50 Male 24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:00:52

96 10 6 Γ 31-40 Female 258 ΑΘΗΝΑ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ 1988 2:01:29

97 87 28 Α 41-50 Male 161 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 2:01:47

98 11 7 Γ 31-40 Female 4 ΖΩΗ ΑΔΑΜ 1983 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:01:52

99 12 4 Γ 41+ Female 50 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΟΦ 1976 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:02:47

100 88 29 Α 41-50 Male 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:02:47

101 89 29 Α 31-40 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:03:15

102 90 30 Α 31-40 Male 152 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:03:31

103 13 5 Γ 41+ Female 206 ΝΙΚΗ ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ 1967 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:03:40

104 14 6 Γ 41+ Female 260 ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΚΑ 1978 2:04:08

105 91 30 Α 41-50 Male 259 ΦΩΤΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1975 2:04:08

106 15 8 Γ 31-40 Female 39 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΙΚΑ 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:04:53

107 92 31 Α 41-50 Male 195 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977 2:05:36

108 93 17 Α 51-60 Male 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1958 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 2:06:20

109 94 18 Α 51-60 Male 2 ΛΟΥΚΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1961 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:06:48

110 95 31 Α 31-40 Male 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1979 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:07:21

111 96 32 Α 31-40 Male 223 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:49

112 16 7 Γ 41+ Female 5 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1954 ΣΔΥΑ 2:08:24

113 97 33 Α 31-40 Male 7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:37

114 98 34 Α 31-40 Male 165 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ 1981 2:09:09

115 17 8 Γ 41+ Female 37 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:13

116 99 19 Α 51-60 Male 266 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΥΤΣΚΟΥΝΗΣ 1968 2:09:18

117 18 9 Γ 41+ Female 67 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ 1974 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:27

118 100 32 Α 41-50 Male 204 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:30

119 101 10 Α 61+ Male 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1956 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:32

120 102 11 Α 61+ Male 216 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1954 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:33

121 103 35 Α 31-40 Male 203 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:36

122 104 33 Α 41-50 Male 63 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1976 ΒΟΝΙΤΣΑ 2:09:37

123 105 20 Α 51-60 Male 185 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:38

124 19 10 Γ 41+ Female 139 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:09:44

125 106 34 Α 41-50 Male 119 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ 1971 ΚΑΤΟΎΝΑ 2:10:05

126 107 35 Α 41-50 Male 52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΗΣ 1972 2:11:44

127 108 7 Α 18-30 Male 147 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 1MOREKM 2:12:38

128 109 8 Α 18-30 Male 91 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 2002 2:12:57

129 110 12 Α 61+ Male 211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΜΟΣ 1953 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:59

130 111 36 Α 41-50 Male 171 ΗΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:12:59

131 112 36 Α 31-40 Male 218 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 1980 Α.Σ. ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:13:10

132 20 11 Γ 41+ Female 11 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 1969 FREE RUNNERS 2:13:29

133 113 13 Α 61+ Male 198 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1950 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:13:38

134 114 14 Α 61+ Male 234 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣ 1949 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:42

135 115 37 Α 41-50 Male 60 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:43

136 116 38 Α 41-50 Male 166 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:21

137 117 15 Α 61+ Male 45 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:14:38

138 118 21 Α 51-60 Male 70 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:38

139 119 39 Α 41-50 Male 101 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:19

140 120 22 Α 51-60 Male 159 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:19

141 21 12 Γ 41+ Female 207 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΩΝΗ 1973 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 2:15:19

142 121 37 Α 31-40 Male 120 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1985 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 2:15:55

143 122 38 Α 31-40 Male 141 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1985 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:17:10

144 123 23 Α 51-60 Male 105 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΛΑΚΚΟΒΙΚΙΩΤΗΣ 1961 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:17:31

145 124 16 Α 61+ Male 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:17:58

146 125 40 Α 41-50 Male 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:18:00

147 126 41 Α 41-50 Male 231 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ 1968 FREE RUNNERS 2:18:05

148 127 ALL Male 151 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:18:09

149 22 9 Γ 31-40 Female 38 ΒΕΡΑ ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ 1984 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:18:36

150 128 42 Α 41-50 Male 181 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:19:17

151 129 17 Α 61+ Male 143 ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:19:42

152 23 10 Γ 31-40 Female 210 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΓΚΑΡΙΑΝ 1979 STOIKOS CAMINGTEEM 2:19:55

153 24 11 Γ 31-40 Female 253 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ 1986 2:20:27

154 130 18 Α 61+ Male 233 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:21:46

155 25 13 Γ 41+ Female 49 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:12

156 131 24 Α 51-60 Male 228 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:12

157 132 19 Α 61+ Male 68 ΓΑΒΡΗΙΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1955 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:23:53

158 26 12 Γ 31-40 Female 248 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:24:37

159 27 14 Γ 41+ Female 98 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1968 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:24:39

160 28 13 Γ 31-40 Female 118 ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΜΑΓΓΟΥ 1986 2:24:42

161 133 43 Α 41-50 Male 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1968 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:25:17

162 29 15 Γ 41+ Female 146 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ 1966 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:25:18

163 30 16 Γ 41+ Female 215 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΟΥ 1972 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:25:47

164 31 17 Γ 41+ Female 243 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ 1969 CHIOS RUNNING 2:26:38

165 32 14 Γ 31-40 Female 148 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΑΒΑΝΟΥ 1979 2:27:11

166 134 25 Α 51-60 Male 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:27:20

167 33 18 Γ 41+ Female 71 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 1963 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:28:07

168 135 26 Α 51-60 Male 197 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:15

169 136 44 Α 41-50 Male 96 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:29:06

170 34 19 Γ 41+ Female 164 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:30:44

171 137 20 Α 61+ Male 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1952 ΣΔΥΑ 2:31:49

172 35 20 Γ 41+ Female 202 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΚΟΥ 1977 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:32:22

173 138 21 Α 61+ Male 212 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:30

174 139 39 Α 31-40 Male 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:33:57

175 36 15 Γ 31-40 Female 136 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:34:02

176 140 45 Α 41-50 Male 73 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ 1973 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:34:27

177 37 16 Γ 31-40 Female 55 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:12

178 141 27 Α 51-60 Male 177 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:35:13

179 142 46 Α 41-50 Male 256 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ 1970 2:38:38

180 143 47 Α 41-50 Male 84 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΙΤΣΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:21

181 38 21 Γ 41+ Female 110 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΖΗ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:36

182 39 17 Γ 31-40 Female 189 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:37

183 40 22 Γ 41+ Female 109 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:51:00

184 41 23 Γ 41+ Female 57 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 REMBOULIS MARATHON 2:51:03

185 144 28 Α 51-60 Male 14 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 REMBOULIS MARATHON 2:51:09

186 42 24 Γ 41+ Female 254 ΕΙΡΗΝΗ ΣΕΡΕΤΗ 1966 2:57:43

187 43 18 Γ 31-40 Female 255 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 1986 2:57:44

188 145 29 Α 51-60 Male 134 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:59:09

189 44 25 Γ 41+ Female 121 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:06:18

190 45 26 Γ 41+ Female 16 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:11:36

Δεν τερμάτισαν 15 αθλητές




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ




/Α Gender BIB Name YOB Club 5km




1 Male 500 SYLVAIN GOBEL 1968 Σ. Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:18:02

2 Male 537 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΙΔΑΣ 0:18:28

3 Male 610 ΤΖΕΡΥ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 1981 WILD AND FREE 0:18:57

4 Male 688 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 2001 0:19:16

5 Male 567 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ 0:20:09

6 Male 720 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΠΟΥΡΖΙΝΟΣ - 0:20:13

7 Female 524 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 0:20:15

8 Male 534 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑΣ 0:20:32

9 Male 588 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΕΓΓΑΡΗΣ 0:20:49

10 Male 602 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΔΙΑΣ 1974 Σ.Δ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:20:52

11 Male 523 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΩΤΗΣ 1987 0:21:00

12 Male 514 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1934 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:21:08

13 Male 598 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΤΙΒΗΣ 1993 ΚΑΤΟΥΝΑ 0:21:17

14 Male 593 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ZOOMSERIE 0:21:23

15 Male 718 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΗΛΙΑΣ - 0:21:48

16 Male 515 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1966 XANTHI RUNNERS 0:21:53

17 Female 516 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 2002 Α.Π.Σ. ΔΙΟΜΗΔΗΣ 0:21:53

18 Male 611 ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΜΑΝΗΣ 1990 0:21:54

19 Male 702 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 2005 0:21:56

20 Male 542 ΔΗΜΗΤΡΗ ΦΡΑΔΕΛΟΣ 0:21:59

21 Male 708 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ 2003 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:22:49

22 Male 631 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2002 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:22:50

23 Male 529 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ 1965 Σ'.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:23:00

24 Female 536 ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 0:23:04

25 Female 681 ΕΛΛΗ ΡΟΕΒΑ 0:23:17

26 Male 540 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 0:23:56

27 Male 716 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΗΣ - 0:24:00

28 Female 527 ΕΦΗ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ 1994 Α.Ο ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 0:24:07

29 Male 554 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 2006 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:24:19

30 Male 656 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΣ 0:24:29

31 Male 626 ΒΛΑΣΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 2002 0:24:29

32 Male 693 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 2006 0:24:34

33 Male 713 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΑΣ - 0:24:35

34 Female 591 MEGAN BERRIDGE 0:24:42

35 Male 630 ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2004 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:25:10

36 Female 522 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:25:11

37 Male 561 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΚΟΣ 2005 0:25:54

38 Male 501 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ 0:26:10

39 Male 665 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΔΕΡΑΣ 2004 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:26:22

40 Male 673 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1980 0:26:26

41 Female 570 ΘΕΟΝΗ ΚΑΒΕΛΗ 1987 0:26:39

42 Male 509 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1980 ΑΛΕΞΑΡΗΤΟΣ 0:26:50

43 Male 552 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 0:26:53

44 Female 546 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ 0:27:01

45 Male 566 ΣΠΥΡΟΣ ΖΟΥΜΗΣ 2006 0:27:10

46 Female 597 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΣΙΜΗΤΡΗ 1967 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:27:24

47 Female 568 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1964 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:27:27

48 Male 717 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ - 0:27:33

49 Female 508 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:27:34

50 Male 616 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΟΥΚΑΣ 0:27:43

51 Male 574 ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ 0:27:44

52 Male 613 ΗΛΙΑΣ ΛΥΤΡΑΣ 1978 0:27:45

53 Male 666 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΚΑΛΤΣΩΝΗΣ 2004 0:27:58

54 Male 614 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΟΣ 2006 0:28:00

55 Male 592 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΕΠΟΝΗΣ 0:28:38

56 Male 601 ΘΑΝΑΣΗΣ ΦΟΥΚΑΣ 0:28:39

57 Female 712 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ - 0:28:51

58 Male 651 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985 0:28:52

59 Male 719 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΡΖΙΝΟΣ - 0:28:55

60 Female 684 ΛΙΤΣΑ ΤΖΙΜΑ 1991 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:29:06

61 Male 550 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΡΑΔΕΛΟΣ 0:29:07

62 Female 569 ΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1978 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:29:08

63 Female 657 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑΣΚΑ 0:29:16

64 Male 671 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ 0:29:16

65 Male 557 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 2006 0:29:25

66 Male 609 ΙΩΣΗΦ ΛΙΑΣΚΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:32

67 Male 710 ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ - 0:29:59

68 Female 583 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ 2003 0:30:02

69 Male 563 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ 0:30:09

70 Female 675 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:20

71 Female 676 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑ 1987 WILD AND FREE 0:30:23

72 Male 533 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΡΝΑΣΤΑΣΗΣ 2006 0:30:44

73 Male 590 STANLEY POSTHUMUS 0:30:49

74 Female 649 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΟΥΣΗ 1982 0:30:51

75 Male 530 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:30:58

76 Male 571 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 2005 0:30:59

77 Male 595 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 0:31:00

78 Male 575 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΙΩΤΗΣ 1998 0:31:07

79 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 2006 0:31:12

80 Female 519 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΒΕΛΟΝΑ 2004 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:31:14

81 Male 615 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΟΥΚΑΣ 0:31:14

82 Male 517 ΛΑΜΠΡΟΣ JR ΒΕΛΛΙΟΣ 2002 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:31:23

83 Female 581 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ 0:31:55

84 Female 579 ΠΟΠΗ ΣΚΛΕΠΟΥΝΗ 0:31:57

85 Female 543 ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΤΗ 1960 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 0:32:03

86 Female 646 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΠΑ 2006 0:32:06

87 Male 578 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:32:08

88 Female 594 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ 1958 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:32:21

89 Female 507 ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ ΑΝΤΑ 1973 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:32:25

90 Female 565 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΖΟΥΜΗ 2004 0:32:42

91 Male 521 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΛΟΝΑΣ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:32:46

92 Male 703 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 1992 0:32:47

93 Male 596 ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ 0:32:48

94 Male 644 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΣ 2005 0:32:49

95 Female 564 ΦΕΝΙΑ ΖΟΥΜΗ 2002 0:33:18

96 Male 518 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1971 0:33:19

97 Female 587 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΖΙΟΥΡΑ 0:33:19

98 Female 647 ΣΟΦΙΑ ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 2006 0:33:19

99 Female 608 ΟΛΓΑ ΛΙΑΡΟΣΤΑΘΗ 2006 0:33:20

100 Female 526 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ 1943 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:33:35

101 Female 706 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΑΚΗ 1977 ZOOMSERIE 0:33:49

102 Male 642 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΟΣ 0:33:49

103 Female 632 ΑΡΓΥΡΗ ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ 2004 Α.Ο ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:50

104 Female 686 ΒΑΓΙΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:50

105 Male 520 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΛΟΝΑΣ 2007 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:54

106 Female 582 ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ 2004 0:33:54

107 Male 600 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 0:34:06

108 Female 510 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΜΑΤΑ 1984 0:34:09

109 Male 545 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ 1955 0:34:10

110 Female 539 ΕΛΛΗ ΓΙΑΝΝΗ 1987 0:34:16

111 Male 553 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:24

112 Female 655 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 0:35:04

113 Male 627 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΡΕΚΟΣ 0:35:22

114 Male 535 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΟΥΛΗΣ 1990 0:35:26

115 Female 660 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:35:43

116 Female 528 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 1955 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:50

117 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΖΑΧΟΥ 1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:13

118 Female 623 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΛΙΟΥ 1950 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:41

119 Male 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1948 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:36:41

120 Male 607 ΜΕΡΙΣΘΙΩΤΗΣ 0:37:10

121 Female 551 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:29

122 Female 654 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:29

123 Female 691 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΒΑ 1990 1MOREKM 0:37:40

124 Male 669 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ 0:37:48

125 Female 661 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΑΣΚΑΡΗ 0:38:01

126 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΤΑΝΟΥΣΗ 0:38:14

127 Female 584 ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΑΤΣΙΟΥ 1994 0:38:14

128 Female 694 ΝΙΚΗ ΤΣΙΓΚΟΥ 1964 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:38:28

129 Female 645 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ 1957 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:38:55

130 Male 506 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - 0:39:01

131 Female 511 ΦΑΛΕΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:02

132 Female 605 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:03

133 Male 573 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 0:39:03

134 Male 572 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:39:03

135 Male 503 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΡΙΒΑΣ 0:39:03

136 Male 635 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΤΑΛΑΣ 2006 0:39:53

137 Female 639 ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΝΟΥΣΗ 0:39:55

138 Female 562 ΕΛΠΙΔΑ ΦΡΑΔΕΛΟΥ 0:40:04

139 Female 692 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΕΛΙΟΥ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:40:04

140 Female 513 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΑΡΟΥ 0:40:06

141 Female 707 ΛΕΛΑ ΣΟΛΔΑΤΟΥ 0:40:09

142 Female 701 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΕΓΓΑΡΗ 2005 0:40:09

143 Female 606 ΜΥΡΤΩ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2005 0:40:10

144 Male 689 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ 1943 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:40:17

145 Female 648 ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΚΡΙΔΟΥ 1999 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:40:17

146 Male 668 ΝΙΚΟΣ ΠΕΚΡΙΔΗΣ 0:40:18

147 Female 603 ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΛΑΙΟΥ 2006 0:40:18

148 Female 674 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1987 0:40:20

149 Female 628 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΕΦΑ 1970 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:40:27

150 Female 680 ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΝΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:40:36

151 Male 711 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ - 0:40:38

152 Male 531 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1956 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:41:08

153 Female 599 ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ 1996 0:41:14

154 Female 525 ΜΑΡΙΑ ΒΕΣΤΑΚΗ 1957 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:41:31

155 Female 670 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΚΟΥΒΕΡΑΚΗ 0:42:06

156 Female 625 ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΥ 1993 0:42:09

157 Female 637 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 1973 0:42:09

158 Female 512 ΛΟΥΚΙΑ ΑΧΥΡΙΑΤΗ 1976 0:42:15

159 Female 502 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΗ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:27

160 Female 541 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ 0:42:38

161 Female 700 ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΑΝΤΟΥ 1954 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:46

162 Male 643 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2006 0:42:49

163 Female 709 ΕΛΕΝΗ ΣΙΔΕΡΑΚΗ - 0:42:51

164 Female 544 ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΚΙΚΑ 1959 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:42:55

165 Female 549 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΟΤΖΕΛΙΔΟΥ 1964 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:42:57

166 Male 695 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΙΝΙΑΣ 2002 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:43:03

167 Male 547 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:06

168 Female 682 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ 0:43:44

169 Female 699 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1951 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:23

170 Female 505 ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ 1979 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:46:26

171 Female 548 ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ 1970 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:46:26

172 Female 705 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΦΩΤΑ 1933 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:47:48

173 Female 659 ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:58

174 Female 621 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ 1967 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:10

175 Female 589 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΙΟΖΟΓΛΟΥ 1968 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:10

176 Female 604 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:11

177 Female 685 ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ 0:48:33

178 Female 714 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΕΖΑ - 0:49:31

179 Female 715 ΙΣΑΒΕΛΑ ΚΟΥΒΑ - 0:49:58

180 Female 650 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:26

181 Female 633 ΣΗΜΕΛΑ ΜΥΛΩΝΑ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:27

182 Female 532 ΧΡΥΣΑ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:55:00

183 Female 678 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΜΠΑΣΗ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:07:50

184 Male 199 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1949 ΣΑΦΑΝΣ 1:08:17

Δεν Τερμάτισαν 13 Αθλητέs




Νικητές Αγώνων 19ου Άκτιου Δρόμου




21.098 μέτρα – Κατηγορία Ανδρες Γενικής:




1)Τσίπης Αρης

2)Τσιγερίδης Γιώργος

3)Πορίκος Μάριος




Ανδρες 18-30:




1)Iωάννου Ιωάννης

2)Σαρακιώτης Φώτης

3)Τσάμης Δημήτρης




Ανδρες 31-40:




1)Αντύπας Θεόδωρος

2) Στέλλας Μαρίνος

3) Φράγκος Νικος




Ανδρες 41-50:




1)Φλούδας Ευστράτιος

2)Μπίτουλας Νεκτάριος

3)Μαλτέζος Παναγιώτης




Ανδρες 51-60:




1)Δαγδηλένης Αθανάσιος

2)Κούνας Γεώργιος

3)Τεντίδης Ευστάθιος




Ανδρες 61+ :




1)Xαρμπής Παναγιώτης

2)Γκόρτζης Ευάγγελος

3)Αυγερινάκης Κωνσταντίνος




Άνδρες Δήμου Ακτίου-Βόνιτσας:




1)Σαρακιώτης Φώτης

2)Μαλτέζος Παναγιώτης

3)Βερίκιος Κωνσταντίνος

3)Γατσούλης Νικόλαος




21.098 μέτρα – Κατηγορία Γυναικών Γενικής:




1)Μαγγιώρου Ειρήνη

2)Ντεβέτζη Δήμητρα

3)Βλαχογιάννη Μαριάννα




Γυναίκες 18-30:




1)Μουσίδου Αθηνά




Γυνάικες 31-40:




1)Καρούση Δήμητρα

2)Κατσανου Βάγια

3)Πουλίδου Πέλλα




Γυναίκες 41+ :




1)Τερση Μαρίνα

2)Τσιτσάρα Ιωάννα

3)Χαραλαμπίδου




Γυναίκες Δήμου Ακτίου-Βόνιτσας




1)Μαγγιώρου Ειρήνη

2)Μάγγου Χρυσίδα

3)Ταβανος Βίκη




Διαδρομή 5.000 μέτρων:




Άνδρες Γενικής:




1)Gobel Sylvain

2)Aρίδας Αναστάσιος

3)Λογοθέτης Τσέρη




Γυναίκες Γενικής:




1)Tσαλοκώστα Δήμητρα

2)Βασιλειάδου Χρυσούλα

3)Τσαλοκώστα Βάγια




Παιδικοί Αγώνες 1000 μέτρων




ΑΓΟΡΙΑ ΤΑΞΗ Ε- ΣΤ




1ος 104-ΜΠΟΥΖΙ ΑΡΜΕΡΙΝ

2ος 195-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ

3ος 169-ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ




ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑΞΗ Ε- ΣΤ




1η 176-ΠΟΡΙΚΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

2η 202-ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ

3η 129-ΛΙΑΡΟΣΤΑΘΗ ΕΡΙΕΤΤΑ




ΑΓΟΡΙΑ ΤΑΞΗ Β’-Γ’-Δ’




1ος 109-ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2ος 138-ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ

3ος 040-ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ




ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑΞΗ Β’-Γ’-Δ




1η 125-ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

2η 194-ΚΑΜΠΕΡΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

3η 122-ΣΑΛΛΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ




ΕΚ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ






ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ