Πέμπτη 14 Νοεμβρίου 2013

Σαρωτική νίκη της Αναγέννησης Αστακού με σκορ 7-1

Στις νίκες επέστρεψε η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ κερδίζοντας άνετα την ομάδα της Μπαμπίνης με σκορ 7-1.
Οι μικροί της Αναγέννησης παίζοντας στο δεύτερο ημίχρονο όμορφο ποδόσφαιρο (μιας και στο πρώτο ημίχρονο παρουσίασαν το φάντασμα του αγώνα με το Αρχοντοχώρι και έχαναν 0-1) κατάφεραν σε ένα ημίχρονο να πετύχουν 7 γκολ και να χάσουν πολλές ευκαιρίες προσφέροντας πλούσιο θέαμα.
Τα γκολ πέτυχαν οι ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΣ.
Αξιοσημείωτη η παρουσία του γυμναστή ΤΣΙΤΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ που αγωνίστηκε αξιόμαχα με την ομάδα της Μπαμπίνης ως παίκτης, με απόδοση εφήβου!
Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ' ΕΠΣΝΑ: